VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy

Obraz główny

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu wraz ze Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Gminą Suszec zapraszają na VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy. Ideą przeglądu jest propagowanie tradycji noworocznego śpiewania kolęd i pastorałek, upowszechnianie tradycji amatorskiego ruchu artystycznego jako ważnego czynnika kulturotwórczego oraz integracja zespołów oraz mieszkańców naszego regionu. Przegląd skierowany jest do zespołów wywodzących się z Kółek Rolniczych bądź Kół Gospodyń Wiejskich z całego województwa śląskiego.

W Przeglądzie mogą wziąć udział zespoły wywodzące się z Kółek Rolniczych bądź Kół Gospodyń Wiejskich. O ostatecznym wyborze zespołów biorących udział w Przeglądzie decyduje Rada Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Katowicach.

Wszystkie zespoły chcące wziąć udział w Przeglądzie są zobowiązane wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ i wysłać ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu (ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec) w terminie do dnia 22 stycznia 2018 r. (liczy się data wpływu do GOK-u).

Przegląd odbędzie się 30 stycznia 2018 roku o godz. 15:00 w sali widowiskowej GOK w Suszcu. Wstęp jest bezpłatny.

ZałącznikWielkość
KARTA ZGLOSZENIA przeglad.doc56.5 KB
VII Wojewódzki Przegląd Kolędowy

pasusz
kolejka


BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen