Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyznał stypendia na rok szkolny 2017/2018 najbardziej uzdolnionej młodzieży z powiatu tarnogórskiego, uczęszczającej do szkół ponadgimnazjalnych. Oto imiona i nazwiska tegorocznych stypendystów wraz z informacją o szkołach, do których uczęszczają:

1. Patrycja John - Zespół Szkół Budowlano – Architektonicznych w Tarnowskich Górach
2. Anna Duda - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
3. Oliwia Poloczek- II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
4. Aleksy Walczak - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
5. Jacquelyn Surowiec - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica
w Tarnowskich Górach
6. Katarzyna Warda - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
7. Magdalena Ciongwa - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica
w Tarnowskich Górach
8. Roksana Wosz - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
9. Urszula Gołkowska - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
10. Michał Lech - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
11. Filip Szeląg - I Liceum Ogólnokształcące m. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach
12. Maja Kuder - Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej Curie w Tarnowskich Górach.
13. Zuzanna Brodziak - Zespół Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących
im. Marii Skłodowskiej Curie w Tarnowskich Górach.
14. Magdalena Krawczyńska - II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica
w Tarnowskich Górach
15. Beniamin Pająk - Zespół Szkól Artystyczno –Projektowych w Tarnowskich Górach
16. Wiktoria Kutela - Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej im. Karola Goduli
w Tarnowskich Górach
17. Małgorzata Madej - Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej im. Karola Goduli
w Tarnowskich Górach
18. Eryk Franke - Zespół Szkół Gastronomiczno –Hotelarskich w Tarnowskich Górach
19. Dominika Woszek - Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego
w Bytomiu
20. Aleksandra Borowik - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina
w Bytomiu
21. Oliwia Szczecina - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina
w Bytomiu
22. Karolina Gonet - Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Chorzowie
23. Izabela Słota - Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie

Już teraz zapraszamy wszystkich stypendystów na powiatową uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 połączoną z wręczeniem stypendiów. Odbędzie się ona 4 września ok. godz.11:30 w Zespole Szkół Chemiczno – Medycznych i Ogólnokształcących im Marii Skłodowskiej – Curie, przy ul. Opolskiej 26 w Tarnowskich Górach.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 zainicjowana zostanie o godz. 10:00 Mszą św. w kościele Matki Bożej Królowej Pokoju, przy ul. Powstańców Śląskich 2 w Tarnowskich Górach. Następnie poczty sztandarowe wraz ze zgromadzonymi gośćmi udają się do Zespołu Szkół Chemiczno - Medycznych i Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej - Curie, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.


kolejka

BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen