Sukces Technikum nr 1 w "Chemiku"

Tytuł Złotej Szkoły 2016 zdobyło Technikum nr 1 w ZSCh-MiO

W Ogólnopolskim Rankingu Techników "PERSPEKTYWY 2016" Technikum nr 1 w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach zdobyło zaszczytny tytuł Złotej Szkoły 2016.
Pierwsze miejsce w powiecie tarnogórskim, piąte miejsce w województwie śląskim i 48. miejsce w Polsce dla Technikum nr 1 w naszym "Chemiku" - takim wynikiem może się poszczycić szkoła.
"Złote, Srebrne i Brązowe... najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne to miejsca, gdzie zaczyna się dobra przyszłość. Nie tylko uczniów, ale i nas wszystkich, naszego kraju, Europy, świata. Przyglądamy się tym szkołom od 18 lat, staramy się poznać ich receptę na sukces i upowszechnić ją, z korzyścią dla całego systemu edukacji. Dobra szkoła była, jest i będzie na wagę złota!
Dobre liceum czy technikum otwiera wszystkie drzwi. Daje nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także wychowuje, kształtuje postawę życiową młodego człowieka. Takie właśnie szkoły wskazuje nasz Ranking, który właśnie osiągnął dorosłość: to jego XVIII edycja."
- piszą organizatorzy rankingu.
Głównym kryterium rankingowym (w klasyfikacji liceów i techników) są wyniki maturalne, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych. Liczą się także wyniki uczniów na olimpiadach przedmiotowych, a w przypadku techników również wyniki egzaminów zawodowych.
Uczniom, nauczycielom i dyrekcji Technikum nr 1 w "Chemiku" serdecznie gratulujemy!
Więcej informacji o rankingu można znaleźć na stronach:

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=artic...
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=artic...
http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=artic...


pasusz
kolejka


BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen