Środa w Londynie

Pamiątkowe zdjęcie z wypadu do Londynu.

W ramach współpracy międzygminnej szkół gimnazjalnych uczniowie poznają stolice europejskie. Tym razem, w środę 18 listopada, odwiedzili Londyn.
Grupa gimnazjalistów, wraz z opiekunami – Barbarą Skibą z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz Katarzyną Kuklą i Joanną Drosik z Publicznego Gimnazjum Sportowego nr 2 w Tarnowskich Górach poleciała w środowy poranek do Londynu, aby zwiedzić najważniejsze miejsca w tym pięknym mieście tj.: British Museum, National Gallery, Pałac Buckingham, Pałac Westminsterski, Big Ben, London Eye, St. James Park, Oxford Street.
- Pogoda od samego rana dopisywała, poznaliśmy prawdziwe życie londyńczyków. Czas uciekał, a pogoda zrobiła się typowo angielska wsiedliśmy więc do samolotu i odlecieliśmy do domu. Kilka minut po północy wylądowaliśmy w Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach w nowym terminalu C – relacjonują uczestnicy jednodniowego „wypadu” do stolicy Wielkiej Brytanii.
Pomysłodawcami oraz organizatorami całego przedsięwzięcia byli Piotr Lubas i Rafał Matyja, którzy przysłali nam, wraz z pozdrowieniami, zdjęcie wykonane przed Muzeum Brytyjskim.

Wybory samorzadowe
budzet partycypacyjny
pasusz
kolejka


BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen