Środa w Londynie

Pamiątkowe zdjęcie z wypadu do Londynu.

W ramach współpracy międzygminnej szkół gimnazjalnych uczniowie poznają stolice europejskie. Tym razem, w środę 18 listopada, odwiedzili Londyn.
Grupa gimnazjalistów, wraz z opiekunami – Barbarą Skibą z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz Katarzyną Kuklą i Joanną Drosik z Publicznego Gimnazjum Sportowego nr 2 w Tarnowskich Górach poleciała w środowy poranek do Londynu, aby zwiedzić najważniejsze miejsca w tym pięknym mieście tj.: British Museum, National Gallery, Pałac Buckingham, Pałac Westminsterski, Big Ben, London Eye, St. James Park, Oxford Street.
- Pogoda od samego rana dopisywała, poznaliśmy prawdziwe życie londyńczyków. Czas uciekał, a pogoda zrobiła się typowo angielska wsiedliśmy więc do samolotu i odlecieliśmy do domu. Kilka minut po północy wylądowaliśmy w Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach w nowym terminalu C – relacjonują uczestnicy jednodniowego „wypadu” do stolicy Wielkiej Brytanii.
Pomysłodawcami oraz organizatorami całego przedsięwzięcia byli Piotr Lubas i Rafał Matyja, którzy przysłali nam, wraz z pozdrowieniami, zdjęcie wykonane przed Muzeum Brytyjskim.


pasusz
kolejka


BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen